Witaj! Nazywam się Agnieszka i jestem autorką bloga My FairyTale. W czerwcu 2005 roku, zaraz po ukończeniu szkoły średniej wyjechałam na „chwilę” do Holandii i ta „chwila” trwa do dzisiaj 😊

Z zawodu jestem podologiem i na co dzień prowadzę własną praktykę. Uwielbiam,  to co robię, bo uwielbiam kontakt z ludźmi.

Jestem kobietą o wielu zainteresowaniach, ale pasjonują mnie przede wszystkim podróże i fotografia.

Chociaż kocham swój dom i miejsce, w którym mieszkam, to najszczęśliwsza jestem w momencie, gdy walizka/plecak jest już zamknięta na „ostatni zamek” a ja wspólnie z miłością mojego życia, jestem gotowa na kolejną przygodę.

Nie ma dla mnie większego znaczenia gdzie, czym na jak długo? Najważniejsze jest to, by się tam znaleźć, poznać nową kulturę, odkryć nowe mniej lub więcej fascynujące miejsca na Ziemi. 

Blog My Fairytale to blog lifestylowy. Nie jestem wrodzoną pisarką, więc nie mogę obiecać Ci rewelacyjnych artykułów. Znajdziesz tu proste treści (mnóstwo byków ortograficznych 😉 ) na temat życia w Holandii, mody, kosmetyków, zdrowego trybu życia, urządzania wnętrz, relacji z wakacji itd./itp…

 

… więc zostań ze mną 😊 

Pozdrawiam Cię Agnieszka